Кулінарне шоу: елемент розваги та залучення гостей

Кулінарне шоу: елемент розваги та залучення гостей

№3 ЧЕРВЕНЬ 2020

Владислава Коваленко

 

Кулінарні шоу мають чи не найбільший рейтинг серед телевізійних програм. Вони тривають декілька сезонів, охоплюють багато учасників та привертають увагу телеглядачів. На цю тему знімають навіть серіали. Але телепрограми передбачають  заочну участь глядачів. Феєричне шоу від шеф-кухаря ресторану не тільки розважить гостей, яким не вистачало таких подій під час карантину, та підвищить їх лояльність, а й приверне увагу майбутніх клієнтів

 

Головне в ресторані – це, звісно, їжа. Смачна, приваблива, незвична. Але в умовах надвисокої конкуренції ресторанам доводиться вигадувати різноманітні оригінальні способи залучення гостей, використовувати нетрадиційні інструменти маркетингу. Доволі дієвими та цікавими є event-технології, наприклад, видовищні кулінарні шоу від шеф-кухаря.

 

Шоу як елемент розваг для гостей

Спостерігати за красивим гастрономічним шоу – справжнє задоволення. Адже людям завжди подобається, коли на їхніх очах професіонали створюють щось надзвичайне.

 

Ось гості сіли, виходить шеф-кухар і починаються справжні дива. Кухар перетворюється на фокусника чи митця, від рук якого неможливо відвести погляд. Один змах ножа – і рибний стейк готовий, ще кілька рухів – і овочевий гарнір нарізаний рівнесенькими шматочками, кілька хвилин – і все це вже на тарілці, прикрашене неперевершеним соусом. Це справді зачаровує та вражає!

 

Кулінарні шоу — не нова вигадка. Тепан-шоу — приготування страв на великій пласкій сковороді тепан — давно популярні в ресторанах східної кухні. Такі шоу часто супроводжує жонглювання посудом і продуктами, а тепан-кухар має просто віртуозно володіти ножами та лопатками. Кулінарною виставою можна вважати і роботу піцайоло на відкритій кухні, коли вони майстерно крутять тісто руками, підкидають його у повітря, зберігаючи його ідеальну форму.

 

Наразі, аби справді вразити вибагливих гостей і досвідчених гурманів, мало лише приготувати смачну страву та подати її на стіл. Ресторатори мають вигадувати щось особливе, не тільки вражати смакові рецептори гостей, а й дарувати їм естетичну насолоду, приміром, споглядання кулінарного шоу.

 

Види кулінарних шоу

Можна виділити кілька видів кулінарних шоу. Це може бути спеціально розроблена розважальна подія, що її проводять для всіх відвідувачів у визначений час. Наприклад, шеф-кухар готує видовищну страву або проводить такий собі гастробатл, в якому беруть участь кілька кулінарів. Цей варіант потребує ретельної підготовки та  анонсування. Таке кулінарне шоу можна зробити або масовим заходом, що залучатиме нових клієнтів, або ексклюзивною закритою подією для спеціально запрошених гостей.

 

Придбати повну версію статті →