Radisson Blu: відродження київської легенди

Radisson Blu: відродження київської легенди

№5 ОКТЯБРЬ 2019

 

Після повного оновлення гостинно відкрився відомий готель у самому центрі Києва. Він пропонує 254 номери, конференц-зону, лобі та лобі-бар. Стильний дизайн, де місцева спадщина інтерпретується та відтворюється за допомогою сучасних матеріалів, зручне зонування як для бізнес-гостя, так і для туриста, увага до найменших деталей — все для персоналізованого сервісу та незабутніх вражень гостя

 

Філософія дизайну готелю Radisson Blu в Києві веде нас через усі віхи історії його простору, де минуле і теперішнє поєднуються разом, створюючи відчуття позачасовості вражень. Сама будівля в еклектичному стилі, традиційному для бренду Radisson Blu. Сучасний розкішний дизайн та елементи декору, що відображають унікальну місцеву спадщину, вдало поєднуються дизайнерською студією OMO і формують концепцію дизайну готелю (timeless, позачасовість).

 

Кожен елемент мистецтва в просторі має свою історію. Таймлайн-стрічка в центрі лобі нагадує про плинність історичних подій. Ретро-фото майстерно фіксують персонал готелю. Скляні стіни біля входу відтворюють фрагменти давніх міських стін. Невеликі елементи декору, переосмислені з давніх інструментів та аксесуарів, оживають в сучасній інтерпретації з використанням сучасного матеріалу.

 

Через 14 років після відкриття Radisson Blu Hotel, Kyiv — перший міжнародний готельний бренд, який розпочав свою діяльність у Києві у 2005 році, зробив повну реновацію готелю. В 2017 році був оновлений конференц — простір на першому поверсі. Оновили не лише дизайн, але й усі інженерні комунікації, аудіо та відео обладнання.

 

У 2017-2018 роках відбувся ремонт номерів. Їхній дизайн був розроблений Lundwall Architects, відомим дизайнерським бюро з Північної Європи, яке адаптує традиції скандинавського дизайну, щоб доповнювати унікальний та оригінальний інтер’єр. Нові номери готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv — це поєднання простоти, мінімалізму та функціональності, які імпонуватимуть різним гостям готелю. Інтер’єр номерів доповнюють сучасні витвори мистецтва — фотографії Києва відомих українських фотографів.

 

Реновація в номерах торкнулася всього: від покриття стін до меблів та світильників. В деяких номерах по-новому зонували кімнатний простір. Поєднання різних матеріалів і кольорів, таких як сірий та фіолетовий, створює унікальну атмосферу. Елементи та форми промислового дизайну гармонійно поєднуються з натуральним деревом та текстилем, а багато дзеркал, глянцевих поверхонь та світильників завершують загальний стильний вид кімнат.

 

У 2019 році пройшов заключний етап, реновація лобі, центрального входу та лобі-бару.

 

Джеспер Хенрксен, Генеральнийй менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv та директор по місту Київ, сказав: «Коли мова зайшла про реновацію та розробку нового дизайну першого міжнародного брендового готелю, який почав функціонувати в Києві 14 років тому, ми хотіли не просто відтворити розкішний стиль Radisson. Ми хотіли інтегрувати та відобразити місцеву спадщину, показати зв’язок із Золотими воротами, вулицею Ярославів Вал та оригінальним історичним стилем забудови. Для цього ми шукали українського дизайнера, який міг би це зробити належним чином. І сьогодні ми з гордістю представляємо готель категорії upper upscale — відродження київської легенди».

 

Карл-Марія Пфеффер, Генеральний менеджер, Райффайзен Проперті Інтернешнл, сказав: «Ми з великим задоволенням знову відкрили цей визначний готель, який завжди грав ключову роль у Києві. І ми впевнені, що так буде і надалі».

 

Наталія Щира, британо-український дизайнер, головний директор OMO design, Великобританія, сказала: «Цей проект ми називаємо Timeless (позачасовість). Будівля готелю розташована на місці старовинної міської стіни, Золотих воріт та місця всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Софійського собору, і вона несе в своїх стінах потужну давню енергію. Наше бачення — поєднати сучасну розкіш готелю з елементами багатої місцевої історичної спадщини. Стримане сучасне поєднання в інтер'єрі дерева та каменю протиставляється художнім творам та артефактам минулого століття, де кожен твір має свою історію. Було приємно працювати з командою Radisson Blu, адже вона надихнула на багато дизайнерських рішень».