Текстильний батл: вироби з тканини в інтер'єрі готелю та ресторану

Текстильний батл: вироби з тканини в інтер'єрі готелю та ресторану

Ольга Шелест

№3 ИЮНЬ 2019

 

Заклади сфери гостинності мають майбутнє лише тоді, коли спроможні забезпечити практично безперервний потік гостей. Досягти цього можна за допомогою бездоганного сервісу, смачної кухні, приємної атмосфери тощо. Справжній домашній затишок створюють різноманітні текстильні вироби, що є невід’ємною частиною інтер’єру будь-якого готелю чи ресторану. Його вибору варто приділити достатньо уваги, адже атмосфера закладу — понад усе!

 

Текстиль в оформленні інтер’єру приміщень використовується не одну сотню років. Модні тенденції певним чином змінювалися залежно від епохи, але тривалий час наявність штор, гобеленів та інших виробів із тканин підкреслювали високий статус господарів будинків. До того ж у роки, коли знать мешкала у величезних замках і тепло в кімнати надходило від камінів, саме текстильні вироби допомагали його утримувати.

 

Сьогодні можна віднайти матеріали, вартість яких не виходитиме за межі будь-якого бюджету. Звісно, існує безліч варіантів і для прихильників справжньої розкоші. Але в готельно-ресторанному бізнесі, як і в будь-якому іншому, економії витрат надається неабияка увага.

 

Нюанси економії

Незважаючи на різноманітність цін, експерти рекомендують готельєрам та рестораторам завжди зважати на експлуатаційні характеристики матеріалів. Адже такі вироби, як скатертини, серветки, постільна білизна, рушники піддаються пранню майже не щодня. Та й гості нечасто поводяться з ними дбайливо. Тому недорогий текстиль, що може в домашніх умовах використовуватись надто тривалий період, в закладах сфери гостинності досить швидко відправляється на смітник.

 

«У наш час, безперечно, всі прагнуть на чомусь заощадити. Дійсно, можна створити дизайн текстильного інтер’єру, не маючи великих коштів, — висловлюється Людмила Тютюн, дизайнерка студії штор «Амелі-Арт» (м. Київ). — Для таких проєктів допускається використання бюджетних тканин або ж простих рішень в дизайні моделей. Можливі й інші варіації. Закуповуються, наприклад, дорогі тканини для портьєр і більш дешеві — гардинні, чи навпаки. Можна зменшити коефіцієнт об’єму тканини при наборі на штори та тюлі. Іноді суттєву економію приносить використання недорогих аксесуарів — китиць або тасьми. При цьому варто пам’ятати, що дешева тканина для скатертин і серветок швидко зноситься після частого прання. Тому економія саме на цьому може вилитися в більші затрати в кінцевому результаті. Все ж таки 85 % успіху інтер’єру залежить від текстилю. А отже, коли є можливість, власникам ресторанів і готелів краще суттєво не економити на тканинах. По-перше, це завжди кидається у вічі, по-друге, принесе ще більші витрати з практичної позиції».

 

Сам собі дизайнер

Не існує єдиних правил щодо оформлення інтер’єрів сучасних готелів та ресторанів. Усе залежить від концепції, бюджету, цільової аудиторії, навіть регіону, в якому працює заклад. Але є певне розуміння того, яким характеристикам має відповідати текстиль.

 

«У процесі добору тканин для оформлення інтер’єру готелю чи ресторану варто звертати увагу на:

• зносостійкість тканини. Комерційний текстиль експлуатується дуже інтенсивно, адже відвідувачі готелів та ресторанів не замислюються про його збереження, він дуже швидко забруднюється, що призводить до частого прання та чистки. Тому важливо підбирати міцні та формостійкі тканини. Зазвичай використовують тканини зі 100 %-го поліестеру чи сумішеві тканини (наприклад, бавовна з поліестером);

• світлонепроникність тканини. У готельних номерах надається перевага шторам із тканин із частковим затемненням (dimout) або повним затемненням (blackout), що дозволяє гостям почуватися комфортно в номері;

• пожежну безпеку тканини. Багато виробників інтер’єрних тканин виготовляють особливі тканини для комерційного використання. Вони або просочують їх спеціальними розчинами, або використовують при виготовленні негорючі волокна. У разі загоряння така тканина не виділяє чадний газ та інші токсичні речовини, вона оплавляється, не даючи вогню поширюватися далі. В разі просочення спеціальними розчинами після декількох прань тканина втрачає свої захисні властивості на відміну від тканини зі спеціальною ниткою, що зберігає свої властивості на весь термін експлуатації;

• моделі та кольори інтер’єрного текстилю. Основна вимога до готельного інтер’єрного текстилю — зручність в експлуатації. Адже він часто піддається пранню або чищенню з подальшим прасуванням. Тому зазвичай для готельних номерів шиються тюлі та портьєри без будь-яких ускладнюючих елементів. Рідко виготовляються такі декоративні елементи на верхній частині вікна, як ламбрекени. Найчастіше на етапі проектування передбачаються стельові ніші, куди ховаються карнизи. Моделі інтер’єрного текстилю складніші лише, як правило, в номерах люкс і готелях, оформлених у певному стилі.

 

Сьогодні багато готелів відмовляються від повноцінних покривал, роблячи ставку на якісну постільну білизну та покривала-саше. В будь-якому випадку надається перевага покривалам простих фасонів без воланів і інших ускладнюючих елементів, адже їх зручніше експлуатувати. Для деяких типів готельних ліжок виготовляються облямівки — декоративні спідниці, які огинають по периметру нижню частину ліжка.

 

Оскільки готельний номер є по суті місцем для відпочинку, зазвичай вибирається спокійна кольорова гамма для інтер’єрного текстилю, яка гармонує з кольором килимового покриття та меблевої оббивки. Часто використовують тканини-компаньйони, що перетворюють інтер’єрний текстиль у єдиний ансамбль. Якщо ж потрібні яскраві акценти, це можуть бути декоративні подушки, елементи меблевої оббивки, канти на шторах і покривалах, підхоплення для штор.

 

Інтер’єрний текстиль ресторанів складається зі штор, скатертин, серветок, чохлів на стільці, банкетних спідниць. І якщо для скатертин, серветок, спідниць і чохлів потрібно вибирати тільки професійні тканини, які витримують численні агресивні прання, то для віконного текстилю можна підібрати тканини й моделі, які підкреслять стиль закладу», — розповідає Олена Шевченко-Корженецька, директорка приватного підприємства «Тріотекс» (м. Київ).

 

У багатьох виробників інтер’єрного, столового, банного текстилю та постільної білизни є окрема лінійка для сегменту HoReCa. Тому варто дослухатися до порад постачальників. Спершу розгляньмо вимоги до столової білизни. Замовники розуміють, чого вони від неї очікують. Тканина для скатертин має бути достатньо щільною, аби витримувати постійний контакт з посудом, ліктями гостей, напоями, які виливаються, їжею, протистояти тривалий час іншим механічним пошкодженням. При цьому вона має витримувати часте прання з додаванням хімічних речовин для виведення плям, залишаючись еластичною, аби ідеально покривати стіл будь-якої форми, та не втрачати колір. Також тканина не повинна бути слизькою, щоби випадково без будь-яких зусиль не стягнути її зі столу разом із усім посудом.

 

Приобрести полную версию статьи →