Задоволення від роботи: проєкт готелю під брендом MOI

Задоволення від роботи: проєкт готелю під брендом MOI

№1 ЛЮТИЙ 2020

 

DBI Hotels & Resorts, провідна компанія з управління готелями, та «Фаворит Компані», регіональний лідер в будівництві житла, оголосили про новий проект створення  готелю під брендом в Житомирі

 

Будівля майбутнього готелю розташована в центрі міста, і знаходиться в безпосередній близькості від низки важливих пам’яток міста. Тут кожен знайде щось для себе – від батьків з дітьми до молодих бізнесменів, це буде місце, що зробить MOI Житомир спільнотою в межах громади, місто в межах міста — єдиною точкою, де робота є задоволенням.

 

Готель запропонує 145 кімнат у 4-х різних категоріях, які можуть комфортно вмістити понад 350 гостей. У гостей є доступ до MOI Work — це концепція коворкінгу, громадського та навчального центру з його всеохоплюючими послугами; апартаментами класу «люкс» з обслуговуванням, лаунж-доступом. Для батьків, які поєднують роботу та виховання, створена творча студія для дітей MOI Nursery. Проект ресторанних сервісів включає лаунж-кафе, паб і ресторан. MOI — це не типовий готель, це громада. Він пропонує функціональний та стильний простір, повністю обладнаний та готовий до роботи і відпочинку. Готель стане зручним місцем для проведення ділових заходів у регіоні. Доступні різноманітні та сучасні місця для зустрічей та банкетів, які можуть вмістити до 150 осіб.

 

«Ми раді вітати цей готель, оскільки розвиваємо бренд MOI в Україні. MOI Житомир унікальний. Це перший бренд, який поєднає 3-зірковий готель з повним обслуговуванням, апартаменти, коворкінг-простір з повним обладнанням для конференцій та нарад, включаючи послуги кейтерингу, — прокоментував створення готелю Іранта Дюваж, операційний директор DBI Hotels & Resorts. — Цей проект охоплює все, що може запропонувати бренд: сучасний дизайн, готель, орієнтований на надання унікальної гостинності, що дозволяє гостям розслабитися та створити незабутні моменти протягом усього перебування. Бренд MOI — це розумний вибір для сучасних мандрівників, які обирають готель, де можна поєднати продуктивну роботу в технологічному просторі з розвагами та відпочинком після напруженого робочого тижня».

 

Олена Розенблат, співзасновниця компанії «Фаворит Компані», партнера створення нового готелю, розказала про майбутній готель: «Цей бренд захопив мене технічною підкованістю та функціональністю одночасно. З розгляду перших сторінок проекту я зрозуміла, що MOI — це саме те, що ми шукали».

 

У MOI Житомир гості можуть покращити своє перебування, завантаживши додаток MOI, який пропонує доступ до широкого спектру готельних послуг та місцевої інформації. Серед них бронювання конференц-залів, отримання подробиць про розташовані поблизу пам’ятки та розклад заходів або бронювання таксі.

 

Майбутній готель позиціонується як чудова суміш повного та вибіркового сервісу готелю, представницьких апартаментів, коворкінгу та конференц-просторів, що поєднуються з F&B-зонами та всіма іншими послугами, які можна знайти у громадських центрах по всьому світу. Це простір, який відкритий для всіх — від Wayfarer* до Homies**.

 

Цільова група МOI — молоді керівники та усі, хто шукає новий та унікальний досвід. Одна з особливостей проекту — повна свобода архітектурних та дизайнерських рішень команди MOI. Вони зобов'язані придумувати інноваційні рішення, дотримуючись лаконічності бренду, чіткості концепції, бюджету, технічних та нормативних обмежень.

 

MOI виступатиме соціально відповідальним брендом, що враховує інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив діяльності на працівників, громаду та довкілля в усіх аспектах — рециклювання й утилізація відходів, зменшення обсягів викидів вуглецю, обладнанням без вмісту CO2 і 90% зменшення відходів від приготування на кухні. «Ми раді, що будемо мати повну підтримку власників та розвивати місцеві таланти. Проект створить мінімум 100 прямих робочих місць, де 90% з них буде заповнено талантами з регіону», — прокоментувала Христина Серьожечкіна, керуючий директор DBI Hotels & Resorts.

 

«Ми будемо тісно співпрацювати з міською адміністрацією для підтримки молодих регіональних талантів, молодих підприємців та молодих мам для підвищення кваліфікації та їх життєдіяльності, таким чином впливаючи на розвиток Житомирської області та України загалом», — додав Іранта Дюваж, головний операційний директор DBI Hotels & Resorts.

 

*Wayfarer – гості, які зупиняються в MOI, постійно подорожують, бувають в різних місцях, і є прямою протилежністю людям, нудьгуючим вдома.

**Homies – гості, які проживають недалеко від MOI і відвідують ресторани, бари, коворкінг, тренажерний зал або користуються іншими послугами готелю.

 

Придбати повну версію статті →