Київ Конвеншен і Візіторс Бюро запрошує на конференцію з ділового туризму

Понад рік тому у Києві з’явився новий маркетинговий інструмент міста — «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро». Подібні організації успішно працюють багато років в найпопулярніших туристичних містах світу. Головна мета такої організації — промоція міста для проведення міжнародних масштабних заходів різного типу. В Україні на даний момент є лише дві такі організації — у Львові та Києві.

«Київ Конвеншен і Візіторс Бюро» створено за ініціативи Асоціації ділового туризму України, яка об’єднала операторів ділового туризму та MICE столиці. До такого об’єднання наштовхнуло спільне розуміння того, що Київ, як ділову площадку, необхідно розвивати та рекламувати в усьому світі. На сьогоднішній день до «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро» входять близько 20 туристичних компаній та готелів Києва різної категорії. Окрім цього ми отримали підтримку від Департаменту туризму при КМДА.

 

Командою «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро» було прийнято рішення провести промо-тур в Києв з метою ознайомити регіональні та міжнародні організації з конференц-можливостями міста Києва. В рамках промо-туру заплановано проведення міжнародної конференції «Можливості регіону в індустрії ділового туризму та інвестиційний потенціал. Презентація потенційних проектів на 2016-2017 роки», мета якої — конструктивне спілкування представників виконавчої влади, експертів, туристичних компаній та організаторів наймасштабніших регіональних заходів задля визначення векторів розвитку Києва як туристичного напрямку та локації для проведення масштабних міжнародних заходів, а також механізмів цього розвитку.

 

Команда «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро» запрошує всіх небайдужих до долі ділового туризму в Україні приєднатись і відвідати міжнародну конференцію, яка проходитиме 26 лютого 2016 року у готелі «Ramada Encore Kyiv». Початок — о 09:30, за адресою: Столичне шосе, 103, Київ.

 

Спікери конференції — Іван Ліптуга, начальник управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антон Тараненко, начальник управління туризму Департаменту економіки та інвестицій КМДА, Майя Набокіна, заступник директора комунального підприємства «Київський міський туристично-інформаційний центр». Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau, Наталія Соболева, генеральний директор «АРКТУР», Юлія Гулевич, менеджер з маркетингу та продажів «Арена КС», Дмитро Танцюра, голова правління ГС «Київ Конвеншен і Візіторс Бюро».

 

Проекти, що будуть презентовані:

  • Соціально-спортивний проект «Wizz Air Kyiv City Marathon»;
  • Інвестиційний форум «IT_Dnipro-300 Startups Forum»;
  • Громадський проект Фонду підтримки та розвитку молодого мистецтва України «Slava Frolova group», «Арт- пікнік Слави Фролової»;
  • Міжнародна IT-конференція Black Sea SummIT.

Світовий досвід свідчить про визначну роль саме туристичної галузі як одного з пріоритетних напрямків для розвитку регіональної економіки. Стабільне функціонування туристичної галузі потребує розвинутої інформаційної інфраструктури, що сприяє використанню новітніх технологій, спонукає до підвищення якості товарів та послуг.

 

Участь у конференції надасть вам можливість розширити кола ділових контактів для подальшого ефективного ведення бізнесу з українськими та європейськими компаніями.