Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2019

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2019C 25 по 27 вересня 2019 року в Києві відбудеться головна професійна подія сектору HoReCa в Україні – Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH.

 

Приходите на стенд журнала «Академия Гостеприимства» – №3A411

 

Організатор FoReCH – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» – постійно працює над поліпшенням якості виставки та розширенням географії учасників. Цього року виставка FoReCH займає 2 павільйони МВЦ (№3 та №4).

Генеральний партнер FoReCH – компанія МЕТРО.

 

FORECH 2019 це:

• понад 220 компаній з більшості регіонів України й зарубіжних країн;

• компанії-учасники з Італії, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Туреччини, Франції та України;

• 13 000 кв.м виставкової площі;

• участь лідерів галузі індустрії гостинності;

• кращий комунікаційний майданчик для професіоналів ринку HoReCa;

• інноваційні рішення і сучасні технології;

• масштабна навчальна програма, майстер-класи, презентації;

• понад 10 000 відвідувачів, більшість з яких є керівниками та провідними менеджерами компаній індустрії гостинності;

• вдало побудована експозиція форуму, що дозволяє забезпечити весь комплекс товарів і послуг для якісної роботи підприємств громадського харчування і готельного бізнесу в Україні, а також клінінгове обладнання і технології для вендингу;

 

Що варто відвідати на FoReCH 2019?

InRest Forum – це професійний майданчик семінарів, який об’єднує найкращих спікерів – професіоналів ресторанної справи. InRestForum це: управління, кухня, сервіс, персонал, маркетинг, концепція, тренди. Цього року спікерами InRest Forum стануть: Марія БАНЬКО, Вадим КОСТЕНКО, Тереза ДАШТОЯН, Максим ЦИБРІЙ, Олеся ЧОРНА, Анатолій ПОЛКОВНІКОВ, Сергій ПОНОМАРЬОВ, Євген ПЛАСТУН, Наталія КОВРИГІНА, Оксана МАРУСИЧ, Олександр МУСАТОВ, Сергій ТРАХАЧОВ.

 

Традиційно експозиція FoReCh буде представлена великою кількістю майстер-класів від провідних шеф-кухарів, пекарів і кондитерів України та зарубіжжя. Основними майданчиками з майстер-класами стануть стенди компаній: «Новий Проект», «Контакт», «METRO Cash & Carry Україна», «Маресто», «Профітекс», «Акорд Груп» та інші.

 

For Coffee Community – це професійна подія для кавової індустрії. Понад 20 годин корисної інформації, тільки кращі спікери, актуальні теми та нові підходи, які зможуть вивести ваш кавовий бізнес на новий рівень. Реальні кейси від провідних кавових експертів. Головна мета For Coffee Community – бути корисним ринку! Головний девіз – інновації ніколи не закінчуються!

 

Практикум «HACCP в ресторані для власника і керівника: інструкція по успішному впровадженню». Практикум буде корисний всім, хто не до кінця впевнений у тому, як правильно впровадити HACCP у себе в ресторані, які завдання і кому поставити, що контролювати. Ми запрошуємо власників, керівників, шеф-кухарів. Учасники заходу отримають уявлення про принципи і правила HACCP, про план і етапи впровадження, базові бюджети впровадження та оснащення закладу необхідними товарами, терміни і «дорожню карту» процесу.

 

Дворівневий семінар «HACCP ДЛЯ HORECA» призначений для всіх операторів ринку у сфері HORECA. Фахівці компанії PROFI CLUB допоможуть Вам в найкоротші терміни адаптувати систему харчової безпеки саме для Вашого закладу (ресторану, кафе, бару, кондитерської, пекарні). Програма розроблена таким чином, щоб врахувати всі етапи необхідні для впровадження даної системи – від проектування об'єкта, навчання персоналу до адаптації Вашого підприємства до чинного законодавства. Лектори семінару є практикуючими фахівцями, які впроваджують систему HACCP на підприємствах усіх рівнів – від невеликих кафе до готельно-ресторанних комплексів і великих харчових виробництв.

 

Інтенсив по роботі менеджера (адміністратора) ресторану. Інтенсив буде корисний для ресторанних менеджерів, керівників ресторанів, тих, хто вирішив будувати кар'єру у сфері ресторанного бізнесу, майбутніх менеджерів та адміністраторів. Учасники отримають: чіткий план дій на найближчий рік з розвитку в восьми напрямках; конкретні дії на найближчі 72 години; концентрат знань і навичок щодо ключових напрямів. Учасники прокачають навички: тайм менеджменту, фінансової грамотності, HR навички, майстерність управління командою та конфліктними ситуаціями.

 

Ikawa Roast Battle – захід в якому учасники змагаються в майстерності обсмаження кави на ростерах IKawa. Батл проходить в один раунд, кожному учаснику видають по 200 г зеленої кави трьох зразків (митого, сухого та експериментального способів обробки з різних країн), на все дається 40 хвилин, обсмажити треба під фільтр. Після виступу всіх учасників каву капять декілька сенсорних судей в кожній категорії окремо (мита, суха й експериментальна обробка). За сумою балів ми обираємо одного переможця, також для кращих зразків в кожній категорії будуть окремі призи.

 

CulinART – конкурс творчої кухні. Конкурс організований для всіх кухарів-професіоналів, які хотіли б отримати новий досвід і продемонструвати свій талант і креативність. Конкурс організованій для всіх шефів-професіоналів, які хотіли б отримати новий досвід та продемонструвати свій талант та креативність. В складі журі кращі шеф-кухарі з Європи. Двоетапна програма забезпечить максимально об'єктивний вибір кращих учасників. Організатор конкурсу – виставка FoReCH – експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу, Restorator Ukraina.

 

Ukrainian Brewers Cup – чемпіонат України серед бариста, які надають перевагу ручним методам приготування кави. Організатором є SCA Ukraine. Чемпіонат відбудеться 25-27 вересня в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки FoReCH.

 

Готуймося до смачної кави!

KYIV ROASTER VILLAGE – це експозиція кращих брендів кави на головній виставці для сегменту HoReCa в Україні. А також це унікальна можливість для компанії заявити про себе та продуктивний майданчик для встановлення бізнес-контактів.
 

Craft & Farming Products – експозиція натуральних продуктів від фермерів та локальних виробників. Тенденція на свіже та корисне не обійшла і ресторанний бізнес. Зроблені «вручну» продукти та страви з них стають все популярнішими. Один з найостанніших світових трендів в ресторанному бізнесі – використання фермерських продуктів, а також локальних продуктів, яким притаманні якості певної місцевості. Завдання експозиція в сприянні та налагодженню діалогу між фермерами та закладами громадського харчування, що закладе основу партнерства, яке має неабиякий потенціал.

 

Чистота та охайність – запорука успіху будь-якого закладу! Вперше в рамках виставки FoReCH відбудеться конкурс професійної майстерності серед клінінгових компаній – «Майстер Чистоти». Організатором конкурсу виступає партнер виставки FoReCH – Центр Тараса Дударя. Для клінінгових компаній, участь в конкурсі є можливістю продемонструвати майстерність та знання технологій прибирання як професійному журі так і потенційним замовникам.

 

Наймасштабніша виставка FoReCH вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності. Виставка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa.

 

Виставка FoReCH відбудеться 25-27 вересня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі.

 

Познайомитися зі списком учасників і діловою програмою FoReCH можна на сайті: www.forech.kiev.ua

Найактуальніша інформація про виставку на сторінці у фейсбук: www.facebook.com/InternationalForech

 

Вартість входу до 25 вересня – 100 грн, через сервіс: Concert.ua.

З 25 вересня вартість складе 120 грн. в касі МВЦ.