На Прикарпатті з'явився перший мережевий український готель

На Прикарпатті з'явився перший мережевий український готельМережа готелів Reikartz Hotel Group поповнилася готелем в місті Яремче. Курортний готель Станіславський увійшов в мережу під брендом Віта Парк, і з 1 листопада розпочинає роботу під ім'ям VitaPark Станіславський Яремче.

 

«Готелі бренду VitaPark розташовані в екологічно чистих куточках України і відрізняються не тільки сервісом європейського рівня, а й широким спектром додаткових послуг. У планах компанії зробити VitaPark Станіславський Яремче «перлиною регіону» з найсучаснішою базою оздоровчих і SPA послуг. Готель займе нову нішу в курортному відпочинку і стане першим подібним проектом в Україні. Також до середини 2019 року планується відкрити другий корпус на 130 номерів» – коментує операційний директор Андрій Дьома.

 

VitaPark Станіславський Яремче третій готель мережі під брендом Віта Парк. Готель розташований на березі гірської річки Прут. Поруч знаходиться один з найбільш повноводних каскадних водоспадів Українських Карпат – Пробій. Інфраструктура комплексу включає: 54 номери різних категорій, кафе традиційної карпатської кухні, критий і найбільший відкритий басейн в регіоні. Відстань до гірськолижного курорту Буковель – 30 км, До Драгобрату – 35 км, у 3-х кілометрах від готелю залізничний вокзал Яремче.

 

На сьогодні до мережі Reikartz Hotel Group входить 2 готелі в Німеччині, 2 готелі в Швеції та 37 готелів в Україні.

Детальніше про готель: VitaPark Станіславський Яремче