Дохід. Персонал. Управління

Семінар для готельєрівПрактичний тренінг для готельєрів 22 лютого у Львові

Журнал «Академія гостинності» розпочинає серію семінарів-практикумів 2019 року з семінару у Львові 22 лютого на тему «ДОХІД — ПЕРСОНАЛ — УПРАВЛІННЯ»

 

Цей семінар-практикум створений для того, щоб навчити представників готельної індустрії тонкощам Revenue Management. Цю тему насправді мало хто знає досконало, але ми знайшли для Вас спікера, який зможе розказати і навчити учасників, як оперувати Revenue Management.

 

Семінар-практикум відбудеться 22 лютого 2019 року в готелі «Таурус» міста Лева. Програма семінару ділиться на 2 частини. До обіду, в першій частині семінару, ми розглянемо теми «Азбука прибутковості: як оперувати Revenue Management» та «Управління прибутковістю: реалії та перспективи».

 

Після обіду буде розглянуто другу частину семінару-практикуму: «Employee handbook — свіжий погляд на знайомі речі та 10 простих правил підвищення лояльності персоналу, що мотивують краще, ніж гроші».

 

Обидві теми виходять з реальних ринкових запитів.

Реєстрація на семінар-практикум «ДОХІД — ПЕРСОНАЛ — УПРАВЛІННЯ» у Львові вже розпочалась і активно набирає кількість учасників.

 

Реєструйтеся тут: bit.ly/2Hpuev9

 

Успішна діяльність готелю: ДОХІД, ПЕРСОНАЛ, УПРАВЛІННЯ. Ці поняття взаємопов’язані, вміння HR-менеджерів підібрати працівників та ефективно ними керувати. Ми впевнені, що кожен з Вас на семінарі-практикумі зможе взяти для себе власний рецепт збільшення прибутковості бізнесу. Тому не баріться, ми з нетерпінням чекаємо на Вас!