12-та Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів «ПРИМУС: HoReCa Україна 2017»

3 – 5 жовтня 2017 року МВЦ, Київ, Україна

 

З 3 по 5 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулася 12-та Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, аксесуарів, меблів і предметів інтер’єру для готелів і ресторанів «ПРИМУС: HoReCa Україна 2017», організатором якої традиційно виступила Міжнародна корпорація Primus Exhibitions Group. Цьогорічна виставка довела, що індустрія гостинності є одним з найперспективніших і таким, що успішно розвивається, бізнесом в Україні. Ця виставка надала підприємцям можливість збільшувати доходи та шукати інструменти й ефективні шляхи для досягнення бажаного фінансового результату. Відвідав виставку «ПРИМУС: HoReCa Україна 2017», спеціалісти дізналися про новинки ринку.

 

Цього року участь у виставці взяли 240 фірм з Білорусі, Греції, Польщі, Туреччини, України, Чехії й Ірану, серед них були такі відомі компанії, як: CON BRIO, DROP, EASYSIP™, D&D CO., FOOD.UA, ITA DREAM, KAI, OLENS, PHONENERGY, «ТІС МАРКЕТ», «ЗОНТ СТРІТ & ЗОНТ ОДЕСА», «БІОРІТМІК ЮКРЕЙН», «ВІСІ ДИЗАЙН», «ДЕКОРАТОР», «ДЕНІС І ДЕНІЗ КО», «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ», «КУХНЯ ДОМ», «МСН ІНЖИНІРІНГ», «НОВАЕНЕРГІЯ», «ПАНАСОНІК УКРАЇНА ЛТД», «СІД-КОНСАЛТИНГ ГРУП», «СМАКУЙ», «ФІТА-ТРЕЙД» та інші. Персонал Організатора заходу, Корпорації Primus Exhibitions Group, зробив усе, щоб атмосфера виставки «ПРИМУС: HoReCa Україна» надала фахівцям галузі перспективні контакти, можливість заявити про себе, представити свою продукцію, наочно ознайомитися з пропозицією конкурентів, власноруч отримати відгуки про діяльність своєї компанії, укласти вигідні контракти та збільшити продажі.

 

Тематичні напрямки виставки:

«МЕБЛІ, ДЕКОР, ДИЗАЙН»: меблі для готелів, ресторанів, барів, кафе та клубів; килими та килимові покриття; декор інтер’єру; дизайн студії.

«ТЕКСТИЛЬ»: постільна білизна та приладдя; комплекти для лазні; штори, гардини, жалюзі; столовий текстиль для ресторанів, кафе; уніформа для персоналу.

«ОБЛАДНАННЯ та СЕРВІС»: кухонне обладнання та реманент; обладнання для пекарень і мініцехів; обладнання для фастфудів; теплове та холодильне обладнання; кавомашини, автомати з напоями.

«ПОСУД і КУХОННЕ ПРИЛАДДЯ»: професійний кухонний посуд і реманент; столовий посуд і предмети сервірування; столове приладдя; професійні ножі; одноразовий посуд.

«КЛІНІНГ і ЗАСОБИ ГІГІЄНИ»: обладнання для хімчисток і пралень; акваочищення; професійне прибиральне обладнання та реманент; мініпарфумерія; пристрої та витратні матеріали санітарії.

«ФІТНЕС і SPA»: SPA-обладнання готелів; фітнес-обладнання, басейни; обладнання для саун; обладнання для спорту та розваг, більярду, боулінгу, тенісу, гольфу.

«АВТОМАТИЗАЦІЯ та ЗВ’ЯЗОК»: системи управління й автоматизації; системи безпеки та контролю; телекомунікаційні системи; охоронні та протипожежні системи.

«ВИСОКА ГАСТРОНОМІЯ»: ресторанні делікатеси; вина; кава, чай, напої; кондитерські вироби; добавки й інгредієнти; Українська та інтернаціональна кухня.

 

Звичайно, на виставковій площі 5000 кв. м знайшли місце багато новинок. Складовими ділової програми виставки є: фудкорти та дегустації, майстер-класи, демонстрації новинок, «круглі столи», семінари, конференції, презентації, конкурси.

 

Виставку відвідало 9500 фахівців галузі. Профіль відвідувачів виставки: керуючі та спеціалісти підприємств готельного бізнесу, власники ресторанів, кафе, барів, бістро, постачальники ринку HoReCa, директори та  менеджери підприємств торгівлі та громадського харчування, власники підприємств сфери розваг і фітнесу, дистриб’ютори торгових марок сфери HoReCa, представники дизайнерських агенцій і студій, завідувачі лікувальних та оздоровчих закладів, керівники будинків відпочинку, туристичних і розважальних комплексів.

 

Інформаційними партнерами виставки є провідні галузеві ЗМІ, зокрема: «АКАДЕМІЯ ГОСТИННОСТІ», «БІЗНЕС-ПРОПОЗИЦІЯ», «ГАЛ-ЕКСПО», «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС», «ЕКСПОФОРУМ», «ИДЕАЛЬНЫЙ ДОМ», «ІНФОРМБІЗНЕС», «КОМПАС УКРАЇНА», «МЕДІАПРАЙСЦЕНТР», «МІНСКЕКСПО», «НОВИНИ ТУРБІЗНЕСУ», «ОТЕЛЬЕР & РЕСТОРАТОР», «ПІР ЕКСПО», «ПЛАНЕТА ГОТЕЛІВ», «ПРЕС-БІРЖА», «СВІТ ПРОЕКТІВ», «СП КОНТАКТ», «СУЧАСНИЙ ГОТЕЛЬ», «ТВІЙ ВЕНДІНГ», «УКРАЇНСЬКА РОДИНА», DÉCOR.UA, DOM.RIA, EXCLUSIVE STYLE, FAREXPO, FOOD.UA, GIFTSEXPO, HORECAHOUSE, HORECARETAILTECH, HORECA-UKRAINE.COM, HOUSEHOLDEXPO, LASOON, NM HOUSE, OBORUD.INFO, POSUDKA.RU, PROHOTELIA.COM, TOPBIZ.COM.UA, TRADEMASTERGROUP, UKRAINIANPEOPLE, КАБАРЕ DRINKS+ і СП «КОНТАКТ». Офіційну підтримку в проведенні виставки надали Міністерство промислової політики України, Торгово-промислова палата України та Канадсько-Українська торгова палата.

 

Директорка виставки

Галина Фічук

Тел.: +38 (044) 537 6 999

Факс: +38 (044) 537 6996

Моб.: +38 (067) 236 4917

E-mail: hf@primus.kiev.ua

www.theprimus.com