Збільшення номерного фонду в Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ

Збільшення номерного фонду в Reikartz Парк Готель Івано-ФранківськReikartz Парк Готель Івано-Франківськ розташований в парковій зоні міста, на березі озера.

Готель є фаворитом серед гостей для проведення виїзних заходів, семінарів і тімбілдінгів. Поточна інфраструктура не дозволяла в повній мірі задовольнити попит, до будівництва другого корпусу, готель пропонував 38 номерів, 1 конференц-зал і ресторан. Уже в червні, гостей чекатиме новий корпус на 40 номерів європейського рівня, а також багатофункціональний конференц-зал на 100 чоловік і просторий банкетний зал на 90 осіб.

 

Розширення інфраструктури готелю коментує операційний директор мережі Андрій Дема: «Будівництво нового корпусу, відкриття конференц-майданчика і банкетного залу в першу чергу пов'язано з підвищеним інтересом на готельні послуги в Івано-Франківську і зростанням як туристичної, так і ділової активності регіону. Нові номери будуть виконані в класичному стилі Reikartz і представлять такі категорії: «Grand Стандарт Twin», «Grand Суперіор Twin» і «Двокімнатний Люкс». Після запуску другого корпусу Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ стане мульти-майданчиком міста, що відповідає сучасним тенденціям ринку».

 

З відкриттям нового корпусу готель Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ буде включати 78 номерів, 2 конференц-зали, ресторан і банкетний зал. Забронювати номери, замовити ділове або урочистий захід можна вже на сайті: Reikartz Парк Готель Івано-Франківськ